Léčebné rehabilitace, neurorehabilitace a sociální služby

Seznam poboček v České republice.

Rehabilitace Liberec

Voroněžská ul., Budova H, TUL

Léčebné rehabilitační centrum

Poskytujeme klasickou rehabilitaci hrazenou pojišťovnou i pro samoplátce.

Léčba funkčních poruch pohybového aparátu, zejména blokády kloubů, svalové spasmy, vadné držení těla (včetně dětské skoliózy) a další.

Zjistit více

Fyzioterapie vhodná pro vrcholové i rekreační sportovce. Provádíme kompenzační a kondiční cvičení na míru.

Zjistit více

Léčba pooperačních, poúrazových a bolestivých stavů. Elektroléčba využívá různých forem elektrické energie. Interferenční proudy, diadynamické proudy, ultrazvuk, magnetoterapie, laser.

Zjistit více

Ordinace ortopedických lékařů – lékařský tým ve složení MUDr. Jiří Janďourek, MUDr. Martin Smetana a MUDr. Nader Thaher je k dispozici jak na doporučení (přes pojišťovny), tak pro samoplátce.

Zjistit více

Neurorehabilitace Liberec

Jedličkův ústav

Neurorehabilitace pro děti a dospělé

Poskytujeme vysoce specializované neurorehabilitační programy pro klienty s neurologickým postižením, zejména po mozkové mrtvici, v důsledku dětské mozkové obrny (DMO), vývojového opoždění a traumatického poranění mozku.

TheraSuit je komplexní a intenzivní neurorehabilitační léčba určená klientům s neurologickým postižením.

Zjistit více

TheraTogs je speciální pohybová terapie určená klientům s neuromotorickou dysfunkcí.

Zjistit více

Ergoterapie je určená klientům s neuromotorickou dysfunkcí.

Zjistit více

Neurorehabilitace Brno

Brno – Pisárky

Neurorehabilitace a léčebná rehabilitace

Poskytujeme vysoce specializované neurorehabilitační programy pro klienty s neurologickým postižením, zejména po mozkové mrtvici, v důsledku dětské mozkové obrny (DMO), vývojového opoždění a traumatického poranění mozku. Centrum Sarema Brno dále poskytuje rehabilitaci pro léčbu poúrazových stavů a poruch pohybového aparátu (bolesti zad, bolesti kloubů, vadné držení těla nebo jiné poruchy funkčního systému).

Komplexní a intenzivní neurorehabilitační léčba určená klientům s neurologickým postižením.

Zjistit více

Komplexní a intenzivní neurorehabilitační léčba určená klientům s neurologickým postižením.

Zjistit více

Fyzioterapie určená klientům s poruchami pohybového aparátu, například bolesti zad a kloubů, vadné držení těla nebo jiné poruchy funkčního systému a léčbu poúrazových stavů.

Zjistit více

Sociální rehabilitace

Určená pro klienty z celé ČR

Centrum sociální rehabilitace

Jsme registrovaný poskytovatel sociální služby dle zákona. Našim klientům se snažíme pomoci lépe žit s jejich zdravotním znevýhodněním, napomáháme jim k větší soběstačnosti a samostatnosti, za účelem zvýšení možnosti zvládání samostatného života. Dále poskytujeme rodinám pečujícím o zdravotně znevýhodněné dítě sociální poradnu zaměřenou na komunikaci s nadacemi a pořádáme pro ně fundraisingové kampaně.

Novinky

Slavnostní zahájení nového provozu v Brně

Dne 17. září jsme slavnostně zahájili novou provozovnu v BRNĚ - PISÁRKÁCH. Provozovna na Šujanově náměstí je uzavřena. Přestěhovali jsme se na ulici Hlinky 44/112a. Služby: Neurorehabilitace pro děti a dospělé, sociální rehabilitace, ergoterapie, canisterapie, fyzioterapie pro dospělé.

Zahájení spolupráce s Nadačním fondem pomoci Karla Janečka

Hledáte pomoc s financováním rehabilitace? Říct si o pomoc je normální. S financováním rehabilitací vám tak mohou pomoci dárci. Znesnáze21 je inovativní crowdfundingová platforma pro velmi rychlé a efektivní zakládaní sbírek. SAREMA – SNÁZE.

Zahájení spolupráce s Drogobyckou státní vysokou školou Ivana Franka na Ukrajině.

Dne 16. ledna jsme zahájili spolupráci v oblasti vzdělávání s Drogobyckou státní vysokou školou Ivana Franka na Ukrajině a jejich nejlepším studentům oboru fyzioterapie a ergoterapie dává příležitost odborné stáže v rámci které se prakticky vzdělávají a připravují na svůj profesní život.