Neurorehabilitační centrum Sarema Brno aktuálně jako první v Česku rozšíří své služby o novou metodu DMI

Neurorehabilitační centrum Sarema Brno aktuálně jako první v Česku rozšíří své služby o novou metodu DMI (Dynamic Movement intervention) pocházející z USA.
Dětem s vrozeným neurologickým onemocněním, genetickými vadami či se získanými poruchami po vážných úrazech pomáhají česká neurorehabilitační centra. Zkušenosti multidisciplinárních týmů složených z fyzioterapeutů, ergoterapeutů a dalších odborníků na dětskou rehabilitaci obohacují mezinárodně uznávané metody, k jejichž výkonu je potřeba získat kvalifikaci absolvováním kurzů u nás či v zahraničí.
„V našem centru pomáháme dětem s různými typy kombinovaných postižení a jsem velmi pyšná, že se snažíme našim klientům nabízet stále nové služby, které posouvají náš fyzioterapeutický směr zase o krok výš. Klient tak u nás dostane vždy něco nového, protože rozmanitost v oboru je více než žádaná, a já jsem moc ráda, že naše celá firma na této důležitosti staví. Metodu DMI nyní začínáme začleňovat do intenzivních terapií u prvních klientů a už sklízí své úspěchy,“ uvedla Radana Tichá, vedoucí pobočky Sarema Brno.
Více se dočtete v článku: